Náramkové hodinky JVD J7220.1
Dětské náramkové hodinky JVD J7220.1 v modro-stříbrném sportovním provedení s pohodlným polyuretanovým řemínkem a minerálním sklíčkem. Spolehlivý japonský strojek Miyota a vodotěsnost 5 ATM z nich dělají ideální doplněk pro každodenní nošení i aktivní dětský pohyb.
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost pouzdra: | šířka: 34.5 mm výška: 25 mm |
| Speciální funkce: | vodotěsnost 5 atm minerální tvrzené sklíčko japonský strojek – miyota pouzdro z bezniklové slitiny |
| Vodotěsnost: | 5 atm |
| Povrchová úprava: | bez povrchové úpravy |
| Barva: | modrá |
| Číselník: | arabská čísla |
| Šířka řemínku: | 16 mm |
| Průměr pouzdra: | 25 mm |
| Typ řemínku: | polyuretanový |
| Strojek: | japan - miyota |
| Materiál: | bezniklová slitina |
| Motiv: | sport |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář



